עיצוב גינה מודרנית

עיצוב גינה מודרנית והקמתם

עיצוב גינה מודרנית עוסק בקווים נקיים ובצורות פשוטות אך אלגנטיות, לעתים קרובות נעשה שימוש בצורות גיאומטריות, כמו גם קווים וזוויות ישרות, המטרה היא ליצור חלל שהוא גם מסוגנן וגם פונקציונלי.

בנוסף להיותם מושך מבחינה ויזואלית, גינות מודרניות חייבות להיות גם קלות לתחזוקה, משמעות הדבר היא שהם צריכים לדרוש השקיה ודישון מינימליים ושהצמחים המשמשים צריכים להיות עמידים וזולים בתחזוקה.

אם אתם רוצים לתת מהפך מודרני לגינה שלכם הנה כמה דברים שכדאי לזכור:

  1. השתמשו בקווים נקיים ובצורות פשוטות זה יעניק לגינה מראה מלוטש ועכשווי.
  2. היצמדו לפלטת צבעים מוגבלת, יותר מדי צבעים יכולים להיות מכריעים ולגרום לגינה שלכם להיראות עמוסה.
  3. השתמשו בצמחים עמידים וזולים בתחזוקה, אל תבחרו בצמחים הדורשים טיפול ותשומת לב רבה.
  4. שמרו עליה מסודרת גינה מטופחת תמיד תיראה במיטבה, הסירו כל פסולת ופרחים מתים באופן קבוע.

הקמת גינה מודרנית

גינה מודרנית הוא גן שמאמץ את עקרונות מודרניזם, באופן כללי, היא פילוסופיה או גישה המדגישה את הצורך בפשטות, פונקציונליות ואובייקטיביות, מבחינת גינות ספציפית, גינות מודרניסטיות מתאפיינות בקווים נקיים, צורות גיאומטריות ופלטת חומרים מוגבלת.

מהם המרכיבים המרכזיים של עיצוב גינות מודרניות?

ישנם מספר אלמנטים מרכזיים שרואים לעתים קרובות בעיצוב גינה מודרנית:

  • קווים נקיים: כפי שצוין לעיל, אחד המאפיינים המובהקים של גינה מודרנית הוא הקווים הנקיים שלה, זה אומר שאין פרטים או קישוטים מיותרים הכל משרת מטרה ושום דבר לא כלול רק לקישוט.
  • צורות גיאומטריות מרכיב נפוץ נוסף בעיצוב גינות מודרניות הוא השימוש בצורות גיאומטריות זה יכול להתבטא בצורה של קווים ישרים, זוויות חדות, או אפילו צורות מופשטות יותר.
  • פלטת חומרים מוגבלת על מנת ליצור מראה מגובש, גינות מודרניות משתמשות לרוב בפלטת חומרים מוגבלת זה עשוי לכלול בטון, אבן, עץ ומתכת.

מהם היתרונות של עיצוב גינה מודרנית?

ישנם מספר יתרונות הנלווים לבחירת עיצוב גינה מודרנית:

  • פשטות: אחד היתרונות העיקריים של עיצוב גינות מודרניות הוא הפשטות שלו. פילוסופיה זו מדגישה את הצורך בפונקציונליות על פני קישוט, מה שיכול לגרום למראה נקי ויעיל יותר.
  • גמישות: יתרון נוסף של עיצוב גינות מודרני הוא הגמישות שלו מכיוון שאין חוקים או תקנות מוגדרים, יש לכם חופש רב להתנסות וליצור משהו שייחודי לסגנון האישי שלכם.
  • אובייקטיביות: לבסוף עיצוב גינה מודרני נתפס לעתים קרובות כאובייקטיבי יותר מסגנונות אחרים הסיבה לכך היא שהוא נותן עדיפות לפונקציונליות על פני משיכה רגשית משהו שיכול להיות יתרון אם אתם מחפשים גינה שתשרת מטרה מסוימת.

איך עושים גינה מודרנית?

דרך נוספת להשיג גינה מודרנית היא להשתמש בנטיעות מינימליסטיות גישה מאופקת יותר עדיין יכולה להיות יעילה מאוד במיוחד אם רוצים ליצור תחושת מרחב ואור.

כמובן ישנן דרכים רבות אחרות ליצור גינה מודרנית זה מאוד תלוי בסגנון האישי שלכם ומה אתם רוצים להשיג, אבל בכל גישה שתנקטו זכרו שלעתים קרובות פחות זה יותר כשמדובר ביצירת מראה מודרני.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים