עיצוב גינה כפרית

עיצוב גינה כפרית

כשזה מגיע לעיצוב גינה כפרית, ישנן דרכים רבות ושונות לעשות זאת, אבל דבר אחד המשותף לכל הגנים הכפריים, שהם נועדו ליהנות מהם.

גינות כפריות יכולות להיות בכל גודל או צורה, אבל לכולם יש דבר אחד במשותף, הם נועדו להיות יפים ומזמינים. בין אם אתם גרים בעיר, קיבוץ או מושב , אתם יכולים ליצור גינה כפרית מהממת משלכם.

שילוב של עצים וצמחים מתאימים

יש כמה דברים שכדאי לזכור כשאתם מתכננים עיצוב גינה כפרית שלכם, ראשית, תצטרכו להחליט איזה סוג של צמחים אתם רוצים לגדל, בחירת צמחים שנמצאים בדרך כלל באזורים הכפריים, פרחים כמו חינניות, ורדים לבנדר ועוד.

איך לעצב גינה בסגנון כפרי?

אם אתם לא בטוחים, אתם תמיד יכולים להתחיל עם כמה דברים בסיסיים ולהוסיף עוד תוך כדי, לאחר שהחלטתם על סוג הצמחים שאתם רוצים, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את פריסת הגינה.

חשבו לאיזה כיוון אתם רוצים שהצמחים שלכם יגדלו ואיך הם ייראו כשהם יפרחו, לאחר מכן שרטטו את התוכנית שלכם כדי שתוכלו לראות איך הכל ישתלב.

כאשר אתם מוכנים להתחיל לשתול, הקפידו לבחור את המיקום הנכון עבור כל צמח, צמחים מסוימים זקוקים לשמש מלאה בעוד שאחרים מעדיפים אזורים מוצלים.

לאחר שהצמחים שלכם נמצאים במקום, הגיע הזמן להוסיף את הגימור לגינה הכפרית, מקשטים עם ספסלים, מתקן מים או פיסלונים, אפשר גם להוסיף כמה נגיעות קישוט חמודים, כמו סלסלות תלייה או פעמוני רוח.

לא משנה מה תבחרו, זכרו שהמטרה שלכם היא ליצור חלל שהוא יפה ומזמין, עם קצת תכנון ודמיון תוכלו לקבל את הגן הכפרי של חלומותיכם.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים