שתילת עצים

שתילת עצים עם מקצוענים

שתילת עצים ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת העץ המושלם עבור הנכס. גודל, צורה ומיקום הם כולם גורמים חשובים שכדאי לחשוב עליהם לפני שתבחרו.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא האקלים שבו אתם נמצאים. כמה עצים מצליחים יותר באקלים קרים יותר, בעוד שאחרים משגשגים במזג אוויר חם יותר.

אם אינכם בטוחים איזה שתילת עץ בגינה מתאים לנכס שלכם אצלנו תוכלו למצוא שירותי שתילת עצים מקצועיים רבים שיכולים לעזור לקבל את ההחלטה הנכונה.

הם גם יכולים לספק את המשאבים והמידע הדרושים כדי להבטיח שהעץ נטוע בצורה נכונה וישגשג במשך שנים רבות.

מה היתרונות של שתילת עצים?

שתילת עצים יכולה לספק יתרונות רבים, כגון שיפור איכות האוויר. נוף יפה וירוק יותר, הצללה, עצים מקומיים מותאמים לקרקע ולאקלים של האזור, כך שהם ידרשו פחות טיפול ותחזוקה מאשר עצים לא מקומיים.

  1. עצים מקומיים ידרשו פחות מים, דשן וחומרי הדברה מאשר עצים לא מקומיים.
  2. עצים מקומיים עמידים יותר בפני מזיקים ומחלות של חרקים שעלולים לפגוע או להרוג עצים שאינם מקומיים.
  3. עצים מקומיים מספקים מזון ומחסה לחיות בר מקומיות, כגון ציפורים, סנאים ופרפרים.
  4. עצים מקומיים יכולים לסייע במניעת שחיקת קרקע ובהפחתת נגר מי סופה.
  5. שתילת עצים מקומיים יכולה לסייע בשיקום מערכות אקולוגיות שנפגעו מפיתוח או זיהום.
  6. עצים מקומיים יכולים להעלות את ערך הנכס שלכם ולשפר את מראה השכונה או הקהילה שלכם.

כמה קרוב לבית אפשר לשתול עצים?

התשובה לשאלה זו תלויה בסוג העץ שאתם רוצים לשתול. לחלק מהעצים, כמו מייפל ואלונים, יש מערכות שורשים אגרסיביות שעלולות לפגוע ביסודות, מדרכות ושבילים.

יש לשתול עצים אלה במרחק של 20 מטר לפחות ממבנים. לעצים אחרים, כמו אורנים ואשוח, יש מערכת שורשים רדודה שגורמת להם פחות לגרום נזק למבנים. ניתן לשתול עצים אלה קרוב יותר לבניינים.

כאשר מחליטים על שתילת עצים ליד הבית, חשוב להתחשב גם בגודל העץ הבוגר. עץ שגדל לגובה של 30 מטר יזדקק ליותר מקום מעץ שגדל רק לגובה של 10 מטר. באופן כללי, עדיף לשתול עצים במרחק של לפחות 10 מטרים ממבנים. זה ייתן לעץ מספיק מקום לצמוח מבלי לגרום נזק.

אם יש לכם שאלות כלשהן לגבי שתילת עצים ואתם מעוניינים בשתילת עצים או זקוקים למידע נוסף צרו איתנו קשר ואחד המומחים יחזור אליכם עם המידע שאתם זקוקים לו.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים