בריכת נוי

בריכת נוי לגינה

בריכת נוי היא סוג של בריכת גן שתוכננה במיוחד להיות נוי בטבע. היא בדרך כלל קטנה בגודלה מבריכת גן רגילה ולעתים קרובות יש לה מאפיינים מיוחדים כמו מזרקות או פסלים.

בריכת נוי לגינה היא בחירה פופולרית עבור אלה שרוצים להוסיף נופך של אלגנטיות לגינה שלהם. זוהי גם בחירה טובה למי שרוצה קלאסי ויוקרתי לבית.

אם אתם שוקלים על בריכת נוי לגינה לבית, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, תצטרכו להחליט על גודל הבריכה. חשוב לוודא שהבריכה לא גדולה מדי או קטנה מדי לגינה שלכם

שנית, תצטרכו להחליט על סוג החומר שממנו תרצו שהבריכה תהיה עשויה. ישנם חומרים רבים ושונים זמינים, אז אתם צריכים להקדיש זמן כדי לבחון את כל האפשרויות.

לבסוף, תצטרכו להחליט על סוג המשאבה שבה תשתמשו כדי לשמור על ניקיון המים בבריכה. ישנם סוגים רבים ושונים של משאבות זמינות, אז כדאי להקדיש זמן לחקור את כל האפשרויות לפני קבלת החלטה סופית.

חשוב להסתכל מקרוב על גודל הגינה שלכם ולחשוב כמה מקום אתם מוכנים להקדיש לבריכה שלכם. בריכת נוי מגיעות בכל הצורות והגדלים, לכן חשוב למצוא אחת שמתאימה לחצר שלכם. זכרו כי תצטרכו גם להשאיר מספיק מקום מסביב לבריכה עבור אביזרים אחרים לצד הבריכה.

בריכת נוי לגינה

בריכת נוי לגינה עשויות בדרך כלל מאחד משלושה חומרים: בטון, פיברגלס או ויניל. לכל חומר יש מערך יתרונות וחסרונות משלו, לכן חשוב לעשות את המחקר לפני קבלת החלטה. למשל, בריכות בטון עמידות מאוד אך יכולות להיות די יקרות. בריכות פיברגלס הן פחות יקרות אך לא עמידות כמו בטון.

בריכות ויניל הן האפשרות המשתלמת ביותר אך גם הפחות עמידה.

לאחר שהחלטתם על הגודל והחומר של בריכת נוי, הגיע הזמן לחשוב על סוג המשאבה שתצטרכו כדי לשמור על ניקיון המים.

ישנם שני סוגים עיקריים של משאבות: טבולות ומעל הקרקע.

  • משאבות טבולות מותקנות בתוך הבריכה ומעולות לבריכות קטנות.
  • משאבות מעל הקרקע מותקנות מחוץ לבריכה והן טובות יותר לבריכות גדולות יותר.

אחד השימושים הפופולריים ביותר לבריכת נוי לגינה הוא כמוקד בתוך נוף גדול יותר.

ניתן להשתמש בבריכות גן כדי ליצור תחושת שלווה וניתן לשפר אותן עם תכונות כגון מפלים, מזרקות ופסלים.

בנוסף למשיכה החזותית שלהן, בריכת נוי לגינה יכולות גם לספק מקום לאנשים להתקרר בימי הקיץ החמים.

בריכת נוי למרפסת

הרבה פעמים מעצבי פנים משתמשים לרוב בבריכת נוי למרפסת לעיצוב מיוחד ויוקרתי. ניתן להשתמש בהם כדי להוסיף יופי ורוגע במרפסת.

בריכות נוי הן דרך מצוינת להוסיף קצת חיים וטבע למרפסת. ניתן להתקין אותם בכל חלל וניתן להתאים אותם בכל צורה וגודל.

ישנם יתרונות רבים הנלווים לבריכת נוי במרפסת שלכם. העיקרית שבהן היא שתהיה גם את היכולת לגדל בה צמחים ופרחים. תוכלו גם ליהנות מרעש המים הזולגים על דפנות הבריכה שלכם בימי הקיץ החמים ולקרוא ספר או לשתות את הקפה של הבוקר.

בחירת בריכת נוי המושלמת לבית לא צריכה להיות קשה, בריכת נוי למרפסת או בריכת נוי לגינה שתתאים במיוחד לבית, השירות המקצועי שתוכלו לקבל מאיתנו לכל חקלה בבית לעיצוב המושלם וטבעי.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים