כריתת עץ דקל

כריתת עץ דקל

בעת כריתת עץ דקל ישלנקוט באמצעי בטיחות מתאימים, ללבוש כפפות ואמצעי בטיחות, ולהשתמש במסור חשמלי או כלי חיתוך חד אחר כדי למנוע פציעה, כמו כן יש לשים לב לכך שהעץ עשוי להכיל רעלים שעלולים להזיק בבליעה.

עקירת עץ דקל

עקירת עץ דקל ניתן לעשות זאת באופן ידני או בעזרת מכונות, אם אתם עושים זאת ידנית, אתם צריכים לחפור בור סביב העץ, עומק אמור להיות כשליש מגובה העץ, לאחר מכן אתם צריכים למשוך את העץ מהאדמה על ידי הגזע שלו, אם אתם משתמשים עם מכונה, כגון טרקטור, כדי לעקור את עץ הדקל, עלייכם לחבר שרשרת לעץ ולאחר מכן להשתמש במכונה כדי למשוך אותו מהאדמה.

האם אאפשר לשלוף עץ דקל מהאדמה?

כן, אתם יכולים לכרות עץ דקל מהאדמה, אבל זו יכולה להיות משימה קשה, שורשיו של עץ דקל אינם עמוקים במיוחד, אך הם יכולים להיות חזקים מאוד ולעגן את העץ בצורה מאובטחת במקומו.

מה העומק שיכולים להגיע השורשים של עץ דקל?

שורשיו של עץ דקל אינם עמוקים במיוחד, בדרך כלל נמשכים רק כמה מטרים, עם זאת השורשים יכולים להיות חזקים מאוד ולעגן את העץ בצורה מאובטחת במקום, אם אתם רוצים לעקור עץ דקל ידנית, ייתכן שתצטרכו לחפור סביב העץ כדי לשחרר את השורשים לפני שתוכל לשלוף אותו מהאדמה.

כמה גבוה עצי דקל יכולים לגדול?

עצי דקל יכולים להשתנות בגובהם, אבל הם בדרך כלל נעים בין 20 ל-30 מטרים, מינים מסוימים של עצי דקל יכולים לגדול אפילו יותר.

מהי הדרך הטובה ביותר לכרות דקל?

הדרך הטובה ביותר לכרות דקל היא באמצעות מסור חשמלי, תצטרכו לוודא שהמסור החשמלי חד ושיש בו הרבה דלק, כמו כן תצטרכו להיות זהירים מאוד בעת השימוש במסור החשמלי, מכיוון שהוא עלול להיות מסוכן מאוד.

אצלנו אתם יכולים לקבל שירות כריתת עצים שזה אומר גם כריתת עצי דקל, כריתת דקל עושים רק עם אנשי מקצוע.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים