שיפוץ גינה

שיפוץ גינה בבית פרטי וציבורית

אם אתם מתכננים לעשות שיפוץ גינה, יש כמה דברים שאתם צריכים לזכור. ראשית, עלייכם להחליט לאיזה סוג מראה אתם רוצים להגיע. האם אתם רוצים גינה מסורתית יותר, או משהו מודרני יותר? לאחר שהחלטתם על הסגנון הכללי, אתם צריכים להתחיל לחשוב על אלמנטים בודדים. איזה סוג של צמחים אתם רוצים? האם אתם רוצים תכונת מים?

לאחר שהבנתם היטב מה אתם רוצים, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את הפרטים. זה המקום שבו דברים יכולים להיות קצת מסובכים, מכיוון שיש הרבה גורמים שונים שיש לקחת בחשבון. לדוגמה, אתם צריכים לחשוב על גודל הגינה וכמה מקום יש לכם לעבוד איתו. אתם גם צריכים לחשוב על מזג האוויר וסוג הקרקע באזור, שכן זה ישפיע על סוג הצמחים שאתם יכולים לגדל.

לאחר שסידרתם את כל הפרטים, הגיע הזמן להתחיל לשפץ את הגינה שלכם בפועל. זה המקום שבו דברים באמת יכולים להיות מרגשים, מכיוון שאתם יכולים לשים את המגע האישי שלכם על הכל. זכרו לקחת את הזמן וליהנות מהתהליך, כי זה משהו שסביר להניח שתעבדו עליו עוד שנים רבות. עם קצת תכנון ומאמץ, תוכלו להפוך את הגינה שלכם לנווה מדבר יפהפה.

שיפוץ גינה בבית פרטי בתקציב נמוך

אם אתם מחפשים לשפץ גינה בבית פרטי ואין לכם תקציב, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי לחסוך כסף. ראשית, שקלו מה אתם צריכים לשנות בגינה, האם אתם רוצים להוסיף צמחים או תכונות חדשות, או פשוט לרענן את מה שכבר קיים? ברגע שתדעו מה אתם רוצים לעשות, אתם יכולים להתחיל לתכנן את התקציב.

הנה כמה טיפים לשיפוץ גינה בבית פרטי בתקציב נמוך:

  1. חפשו צמחים וחומרים. השוו מחירים בחנויות שונות לפני ביצוע רכישות.
  2. שימוש חוזר בפריטים במידת האפשר, זה כולל דברים כמו שימוש בעציצים ומיכלים ישנים לשתילה, או שימוש בחומרים ממוחזרים לגידור או לשוליים.
  3. עשו חלק מהעבודה בעצמך, אם יש לכם את הידע, אתם יכולים לחסוך כסף על ידי ביצוע חלק מהעבודה בעצמכם.
  4. תהיו יצירתיים עם התקציב שלכם. ישנן דרכים רבות לחסוך כסף בעת שיפוץ הגינה. היו יצירתיים וראו מה אתם יכולים לעשות עם התקציב שיש לכם.
  5. תכננו מראש, אל תחכו לרגע האחרון כדי להתחיל לתכנן את שיפוץ הגינה שלכם. ככל שתתחילו מוקדם יותר, כך תחסכו יותר כסף.

באיזו תקופה בשנה הכי כדאי לשפץ את הגינה?

הזמן הטוב ביותר לשפץ את הגינה הוא בדרך כלל בסוף הקיץ או בתחילת הסתיו, זה מאפשר לצמחים החדשים להתבסס לפני החורף ומבטיח שהגינה תהיה מוכנה לשתילה באביב. עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לזכור אם אתם מתכננים שיפוץ גינה.

אם אתם מתכננים לשתול מחדש את כל הגינה, חשוב לעשות תחילה בדיקת אדמה, זה יעזור לך לקבוע אילו תיקונים יש לבצע באדמה לפני שתשתולו, כמו כן, מומלץ להכין תכנית כיצד תרצו שהגינה החדשה שלכם תיראה. זה יעזור לכם לקבוע כמה מקום אתם צריכים עבור כל צמח ואיזה סוג של צמחים יגדלו ויפרחו הכי טוב באזור שלכם.

לאחר שקבעתם מתי ואיך לשפץ את הגינה, הגיע הזמן להתחיל לקנות צמחים. הקפידו לבחור צמחים המתאימים למזג האוויר ולסוג האדמה שלכם, חשוב גם לשקול את הגודל הבוגר של הצמח והאם הוא יזדקק לתמיכה או לא. לאחר שבחרתם את הצמחים שלכם, הגיע הזמן להתחיל בשתילה.

אם אינכם בטוחים כיצד לשתול, תמיד תוכלו להיעזר בשירות שלנו.

שיפוץ גינות איך גורמים לגינה ישנה להיראות כמו חדשה?

ראשית, הסתכלו היטב על הגינה והחליטו מה צריך לשפר, האם הדשא חלק ומלא עשבים שוטים? האם הערוגות מגודלות ומבולגנות? לאחר שזיהיתם את האזורים הבעייתיים, תוכלו להתחיל לתכנן שיפוץ גינות.

  • אחת הדרכים המהירות והקלות ביותר לשיפוץ גינה היא פשוט לסדר את הצמחים והמאפיינים הקיימים, קצצו כל גדר חיה מגודלת, משך כל עשבים שוטים, סדרו את הפרחים, זה יגרום מיד לגינה שלכם להיראות מסודרת ומטופחת יותר.
  • דרך נוספת להעניק לגינה שלכם חוויית חיים היא להוסיף כמה תכונות חדשות, זה יכול להיות כל דבר, החל ממתקן מים או מזרקה, ועד כמה אדניות חדשות או פרגולה, הוספת משהו ייחודי לגינה תעזור לה להתבלט ותוכלו לגרום לה להרגיש כמו נווה מדבר אישי משלכם.
  • לבסוף, אל תשכחו את הפרטים הקטנים, משהו פשוט כמו הוספת חיפוי חדש לערוגות הפרחים יכול לעשות הבדל גדול, הוספת כמה אורות סולאריים או אורות פיות יכולה גם ליצור אווירה מקסימה בגינה מושלמת להירגע אחרי יום ארוך.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים