דשא סינטטי לגינה

דשא סינטטי לגינה

אנשים רבים בוחרים להתקין דשא סינטטי בגינות שלהם ממגוון סיבות, יש אנשים שקשה להם לתחזק דשא טבעי, במיוחד אם יש להם חיות מחמד, אנשים עשויים לגור באזור עם תנאי מזג אוויר קשים, יותר ויותר בעלי בתים בוחרים בדשא סינטטי במקום דשא טבעי.

אם אתם שוקלים דשא סינטטי לגינה שלך, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, דשא סינטטי הוא השקעה משמעותית.

חשוב לעשות את המחקר ולוודא שאתם מקבלים גינה עם דשא סינטטי את המוצר האיכותי ביותר שיחזיק מעמד לאורך שנים.

שנית, ההתקנה יכולה להיות מסובכת, עדיף להזמין בעל מקצוע מקצועי כדי לוודא שהעבודה מתבצעת כמו שצריך. לבסוף, תצטרכו לטפל בדשא המלאכותי שלכם בדיוק כמו שהייתם דואגים לדשא טבעי. ניקוי וצחצוח קבועים יעזרו לשמור על מראה הטוב ביותר.

דשא סינטטי לחצר

יש מספר יתרונות על פני דשא טבעי, זה הרבה יותר קל לטפל ויחזיק מעמד לאורך שנים עם טיפול נאות. ההתקנה יכולה להיות מסובכת,  אז עדיף להזמין בעל מקצוע מקצועי, לבסוף תצטרכו לטפל בדשא המלאכותי שלכם בדיוק כמו שהייתם דואגים לכל סוג אחר של דשא. ניקוי וצחצוח קבועים יעזרו לשמור על מראה הטוב ביותר.

דשא סינטטי לגינה פרטית

דשא סינטטי לגינה פרטית או שטח ירוק הוא אפשרות מעשית ופופולרית יותר ויותר שמציעה יתרונות רבים.

חשוב לבחור את סוג הדשא המתאים ליישום הספציפי, שכן קיימים סוגים רבים ושונים בשוק.

היתרונות העיקריים של הדשא הסינטטי הם היותו תחזוקה נמוכה מאוד, אינו דורש השקיה או כיסוח, וגם ידידותי לחיות מחמד.

זוהי גם אפשרות מצוינת עבור אנשים עם אלרגיות, מכיוון שאין אבקה או גזרי דשא לדאוג.

ניתן להשתמש בדשא סינטטי בכל ימות השנה, בכל אקלים, ולא ידהה בשמש.

מהם החסרונות של דשא סינטטי?

בעוד שלדשא סינטטי יש יתרונות רבים, יש גם כמה חסרונות שיש לקחת בחשבון, ראשית הוא יכול להיות יקר יותר מדשא טבעי, מבחינת ההשקעה הראשונית, נוחות ללכת על דשא סינטטי פחות נוח מדשא אמיתי, לבסוף יש אנשים שמוצאים את המראה המלאכותי של דשא סינטטי פחות אטרקטיבי מהדשא האמיתי.

למרות החסרונות הפוטנציאליים הללו, הדשא הסינטטי ממשיך לצמוח בפופולריות בקרב בעלי בתים המחפשים פתרון דשא בעל תחזוקה נמוכה, אם אתם שוקלים דשא מלאכותי לבית שלכם, הקפידו לשקול היטב את היתרונות והחסרונות לפני קבלת החלטה.

האם אפשר לשים דשא סינטטי על האדמה?

כן, ניתן לשים דשא סינטטי על האדמה, בתנאי שהאדמה מפולסת וללא פסולת או חסימות.

אם יש לכם חששות לגבי מצב האדמה שלכם, עדיף להתייעץ עם בעל מקצוע לפני שתיקחו החלטה, הם יוכלו להעריך את המצב ולייעץ לכם על הבחירה הכי מתאימה לכם.

באופן כללי, ניתן להתקין דשא סינטטי על כל סוג של משטח, כולל בטון, אספלט, לבנים ועוד, אדמה היא אחד המשטחים הפופולריים ביותר עבור דשא מלאכותי, מכיוון שהיא מספקת מראה ותחושה טבעית, אם אתם חושבים להתקין דשא סינטטי בגינה שלכם, הקפידו להכין את האדמה כראוי לפני שתמשיכו בהתקנה.

האם דשא חי יכול לצמוח דרך דשא סינטטי?

לא, דשא חי לא יכול לצמוח דרך דשא סינטטי, החומר המשמש ליצירת דשא סינטטי הוא צפוף ועמיד, מה שלא מאפשר חדירת עשבים שוטים.

זהו אחד היתרונות הרבים של דשא סינטטי, אינכם צריכים לדאוג שדשא חי יהרוס לכם את מראה של הדשא הסינטטי!

אם אתם מודאג לגבי דשא חי, הקפידו לבחור מוצר איכותי עם אריגה צפופה, זה ימנע מכל צמחים לא רצויים לחדור דרך הדשא הסינטטי שלכם.

איך מנקים את הדשא סינטטי?

ניקוי דשא סינטטי הוא לא כזה קשה, ניתן להשתמש במפוח עלים או בצינור גינה כדי להסיר כל פסולת שהצטברה על פני השטח.

לכתמים קשים יותר, ניתן להשתמש בחומר ניקוי עדין ולהבריש את האזור בעדינות עם מברשת בעלת זיפים רכים. הקפידו לשטוף את האזור ביסודיות לאחר הניקוי כדי להסיר שאריות חומרים.

ניקוי קבוע יעזור לשמור על הדשא הסינטטי שלכם במיטבו, אם יש לכם חיות מחמד שמשתמשות בדשא סינטטי כשירותים, חשוב לנקות מיד כל פסולת כדי למנוע כתמים וריחות.

תהליך התקנת דשא סינטטי לגינה בסירטון הבאמה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים